Remodeled Sleeps 12/3BR/3BA Hot Tub/Forest View | House in Pompano Beach
New |   3 Bedrooms  3 Bathrooms  12 Guests
Pompano Beach House | Remodeled Sleeps 12/3BR/3BA Hot Tub/Forest View
3 Bedroom House in Pompano Beach
Spacious 4‑room retreat with premium beds (1 king, 4 queens, 2 twins) and 3 full baths stocked with luxury toiletries. Enjoy 75" & 55" TVs, fast WiFi, cable/Netflix, basketball setup, and a fully equipped kitchen with RO water. Relax in the 7‑person hot tub, BBQ area, and serene patio. EV charging and a large driveway make it perfect for groups with multiple vehicles, trailers, or boats.
The space
Sleeps up to 8 guests
Home Layout & Features
Parking for 5–6 vehicles with EV charging available upon request.
Sleeping Arrangements
Bedroom #1 (Sleeps 4)
• 2 Queen 12” memory foam mattresses (cooling gel + green tea)
• Private bathroom + separate toilet room
• 55” TV with cable & Netflix
• Direct access to patio with hot tub
Bedroom #2 (Sleeps 2)
• 1 King 12” hybrid pressure-relief memory foam mattress
• Full bathroom just outside room
• 55” TV with cable & Netflix
Study / Florida Room (Sleeps 2)
• Trundle bed with two twin memory foam mattresses
Living Room
• Large leather reclining couch (additional sleeping)
• 75” TV with cable & Netflix
Kitchen & Dining
Fully stocked kitchen with everything needed for cooking and entertaining:
• Plates, bowls, glasses, silverware
• Knives, cutting boards, utensils
• Induction Pots & pans, slow cooker, toaster
• Coffee maker + filters
• Grill utensils
Includes a reverse osmosis system for purified water/ice at the sink and refrigerator.
43” TV in kitchen with cable & Netflix.
Outdoor Living
Enjoy two private patio areas designed for relaxation and entertainment:
Main Patio (access from Bedroom #1 & Florida Room):
• 7-person hot tub
• 43” TV with cable & Netflix